O firmie

Firmę GRANITELAND tworzy zespół składający się z inżynierów, projektantów, doradców i fachowców z wieloletnim doświadczeniem. Wszyscy znakomicie się uzupełniamy i dzięki temu gwarantujemy najwyższą jakość naszych wyrobów, efektywność działania przy zastosowaniu najnowszych technologii obowiązujących na rynku kamieniarskim, brukarskim i budowlanym.

W skład naszego zespołu wchodzą cenieni w Polsce kamieniarze, którzy od wielu lat działają na rynku kamieniarskim. Mają za sobą wiele liczących się inwestycji na terenie całego kraju. Są znakomicie obeznani w świecie kamienia budowlanego i rzeźbiarskiego. W kamień wkładają całe serce, ich prace są artystycznie perfekcyjne.

Specjalizujemy się również w pracach brukarskich oraz w pracach ziemno – budowlanych.

Dzięki temu, że tworzymy zgrany zespół fachowców z różnych pokrewnych dziedzin to jako jedna z niewielu firm w Polsce możemy się pochwalić kompleksową realizacją zleceń – od myśli, przez stworzenie projektu, wykonanie, aż po montaż. Świadczymy również usługi doradztwa przy doborze odpowiednich materiałów kamiennych do różnych inwestycji. Nasi inżynierowie zadbają o to, aby kamień był jak najodpowiedniej zastosowany.

Współpracujemy bezpośrednio z kopalniami lub zakładami kamieniarskimi we Włoszech, Portugalii, Indiach, Brazyli, Hiszpanii, Turcji oraz Chinach. Efektem tej współpracy jest bardzo duża baza kamieni budowlanych, z których możemy wykonać elementy budowlane lub rzeźbione po atrakcyjnych cenach.

Zajmujemy się między innymi :

  • Produkcją elementów ciętych głównie takich jak : blaty, parapety, elewacje, kominki, posadzki, ściany, schody, podmurówki,
  • Produkcją elementów rzeźbionych : balustrady, donice, fontanny, kolumny, kominki portalowe, statuy i rzeźby, stoły i ławki oraz inne na indywidualne zamówienie,
  • Montażem elementów kamiennych na terenie całej Polski
  • Pracami renowacyjnymi oraz konserwatorskimi

Oprócz produkcji i montażu projektów świadczymy profesjonalne porady związane z kamieniem naturalnym.

Jeśli macie Państwo pytania, chcielibyście się dowiedzieć czegoś więcej o oferowanych usługach czy zasięgnąć porady u naszych doradców prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny:

e-mail:  biuro@krakam.pl
tel.: 12-278-49-57 – biuro
tel.: 509-214-785 – doradca techniczny