Posadzki i ściany z kamienia naturalnego

Firma Krakam wykonuje oraz montuje kamień na posadzki oraz ściany w niskich cenach. Ten naturalny materiał nadaje niepowtarzalny urok każdemu miejscu. Z powodzeniem można zastosować go do wystroju domu (np. sypialni lub salonu), w budynkach użyteczności publicznej czy obiektach sakralnych.

Ściany i posadzki z kamienia naturalnego to inwestycja na wiele pokoleń. Większość naturalnych materiałów jest ceniona za trwałość i wysoką odporność na zniszczenia. Po wielu latach użytkowania uszkodzeniu może ulec jedynie poler, który zmatowieje. Jednak w dzisiejszych czasach to nie jest żaden problem. Nie ma tutaj konieczność wymiany całej powierzchni, ale istnieje możliwość zeszlifowania starej, zniszczonej oraz stworzenia ponownie idealnie gładkiej powłoki.

Na rynku występuje cała gama różnych środków do konserwacji, które wydłużają żywotność materiału oraz niejednokrotnie powodują wyciągnięcie barw. Dzięki temu kamień naturalny na ścianę lub posadzkę staje się jeszcze bardziej atrakcyjny. W naszej ofercie również znajdą Państwo takie preparaty w niskiej cenie. Powierzchnie przygotowujemy z idealnie przyciętych elementów na zadane wymiary i o równych powierzchniach bocznych lub z tworzyw o nieregularnych kształtach.