Parapety wewnętrzne i zewnętrzne - granitowe i marmurowe

Wykonamy dla Państwa zewnętrznie oraz wewnętrzne parapety granitowe lub marmurowe, o dowolnych kształtach i rozmiarach. W przypadku modeli:

– wewnętrznych – materiał nie wpływa na ich trwałość. W budynku nie występuje wpływ czynników atmosferycznych, stąd też wybór tworzywa zostawiamy Państwu.
– zewnętrznych – odradzamy marmur ze względu na jego podatność na wpływ wody i niskich temperatur. Wszystkie inne kamienie mogą być stosowane. Szczególnie zalecamy granit lub konglomerat.

W przypadku wewnętrznych parapetów marmurowych, dla zabezpieczenia materiału, polecamy przeprowadzenie procesu hydrofobizacji – nadania tworzywu właściwości odpychających wodę.

Proponujemy wykończenia brzegów od najprostszych do bardzo skomplikowanych. Przykłady tego, jak będzie wyglądać parapet wewnętrzny lub zewnętrzny w zakończeniach powierzchni bocznych można zobaczyć na załączonym zdjęciu. Jeśli Państwo nie znajdą w galerii odpowiedniego materiału prosimy o kontakt – pomożemy w znalezieniu właściwego kamienia (granitu, marmuru lub konglomeratu).

Jeśli Państwo nie znajdą w galerii odpowiedniego materiału prosimy o kontakt – pomożemy w znalezieniu odpowiedniego kamienia.

ŚWIADCZYMY RÓWNIEŻ USŁUGI MONTAŻU.