Blaty kuchenne (kamienne, granitowe oraz marmurowe)

Podczas wykończenia nowoczesnej kuchni coraz chętniej sięga się po kamienne blaty granitowe lub marmurowe, które są nie tylko trwałe, ale ponadto dostępne w szerokiej gamie kolorów.

Najbardziej zalecanym przez nas naturalnym kamieniem jest granit, który wyróżnia wysoka odporność na zarysowania, działanie wysokich temperatur czy zawilgocenie. Oczywiście marmurowy blat w kuchni również jest mile widziany – warto jednak zaimpregnować powierzchnię, aby nabrała dodatkowych właściwości i mogła chronić się przez zgubnym działaniem wilgoci.

Dobór takiego rozwiązania sprzyja również aranżacji zgodnej z najnowszymi trendami wnętrzarskimi. Jest to przestrzeń, w której spędza się sporo czasu w ciągu dnia, warto więc, aby była ona nie tylko stylowo urządzona, ale ponadto praktyczna. Kamienny blat do kuchni to dobre rozwiązanie z jeszcze jednego względu: naturalne tworzywo nie zawiera substancji mogących zaszkodzić zdrowiu. Właśnie z tego względu granit czy marmur jest materiałem tak chętnie stosowanym do wykończenia domowych wnętrz.

Zajmujemy się wykonywaniem dowolnych blatów, również tych najbardziej nietypowych.

W swojej kolekcji posiadamy bardzo duży wybór kolorystyczny. Większość z materiałów można zobaczyć na naszej stronie.

Jeśli posiadają Państwo chęć wykonania blatu z materiału nie zamieszczonego w naszej galerii, prosimy o kontakt.

ŚWIADCZYMY RÓWNIEŻ KOMPLEKSOWE USŁUGI MONTAŻU.